WFIS WOODBEADS 2010 – Practical Training Part = praktická část mezinárodní lesní školy Woodbeads.

Název

Popis

Ve dnech 3. – 8. 6. 2010 se v krásném prostředí Orlovské myslivny uskutečnila zajímavá akce, kterou organizačně zajišťovala partnerská skautská organizace Skaut – Český skauting ABS. WFIS (světová federace nezávislých skautských organizací) tu pořádala praktickou část mezinárodní lesní školy Woodbeads. A jelikož náš Svaz v lednu 2010 získal statut člena-pozorovatele při WFIS, mohli jsme se této prestižní akce taktéž plnohodnotně zúčastnit.

Období

• 51 fotek
  • 1 se líbí

Fototechnika

Sony DSC-H20

Kategorie a štítky

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat